SEO Hizmeti

Bugüne kadar karşılaştığınız en iyi SEO hizmeti ile tanışmaya hazır olun. SEO, arama motoru sonuç sayfasında sitenizin daha yüksek sıralama alması için kullanılan bir yöntemdir. Sitenize trafik sağlayan kaynak arama motoru olsa bile bunun gerçekleşmesini mümkün kılan şey SEO çalışmalarıdır.

SEO konusundaki yeteneklerimi sizin için kullanmaya hazırım. Sitenize en iyi arama motoru sıralamasını sağlamak için çaba göstereceğim. Böylece siteniz daha fazla sayıda nitelikli potansiyel satış sağlayacaktır. Sitenizin yapısını en iyi şekilde inceleyeceğim. Sitenizden maksimum düzeyde yararlanmanızı sağlayacağım. Bunu ise SEO hizmeti kapsamında hem site içi hem de site dışı SEO için etkili stratejiler planlayarak yapacağım.

SEO Hizmetlerini Anlama

SEO Hizmetlerini Anlama

Sektör bilgisi ve deneyimiyle desteklenen online pazarlama gereksinimlerinizi karşılamak için yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı SEO hizmetleri sunuyorum. Tamamen güvenebileceğiniz özel dürüst ve etik hizmetlerle birlikte mükemmel müşteri hizmetleri sunabildiğimi düşünüyorum.

SEO, bir şirketin sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında sıralamasını iyileştirmeye odaklanan bir hizmettir. Google, Bing ve Yahoo dahil en iyi arama motorları için etkili hedefli arama terimleriyle müşterilerimin site görünürlüğünü, trafiğini ve sıralamalarını yükseltmelerine yardımcı olmaya çalışıyorum.

Arama motoru optimizasyonu, herhangi bir siteye ziyaretçi sayılarını artırmak için tasarlanmış teknikler, stratejiler ve taktikleri kullanan bir yöntemdir. Bu arama sonuçlarında yüksek bir sıralama elde etmek anlamına gelir. SEO sonuçlarınızı etkileyen faktörler, site optimizasyonu, içerik oluşturma, mobil uyumlu çözümler ve site dışı optimizasyon gibi etkili yöntemlerin bazılarını içermektedir.

 • Anahtar Kelime Araştırması – Anahtar kelimeler veya kelime öbekleri, internette ürün ve hizmetler arayan kullanıcılar tarafından kullanılır. En iyi sonucu elde etmek için kitleniz tarafından en çok kullanılan terimlere öncelik vererek kapsamlı anahtar kelime araştırması sunarım.
 • Site Optimizasyonu – Sitenize odaklanarak arama sonuçlarında merdiveni tırmanmak için optimize ederek daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olurum. Yerinde optimizasyon, içeriği optimize etmeyi, web sayfalarınızın yüklenmesini hızlandırmayı ve sitede gezinmeyi kolaylaştırmayı içerir.
 • İçerik Oluşturma – İçerik, SEO çalışmalarının her alanında hayati öneme sahiptir. İçerik oluşturma yoluyla ziyaretçilerinizin deneyimlerine değer katan profesyonel, yararlı ve alakalı içeriği tanıtmasını sağlarım. İçerik genellikle kitlenize etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için anahtar kelimelere dayalı olur.
 • Mobil Uyumlu Çözümler – Mobil dostu sitelerin önemli olmasının sebebini biliyorum. Arama motorlarının neredeyse tamamı mobil teknolojiyi benimseyen ve küçük bir dokunmatik ekran kullanarak arama yapan bir kitleyi hedefleyen siteleri tercih etmektedirler.

Profesyonel SEO Hizmetlerim

Profesyonel SEO Hizmetlerim
 • Site Dışı SEO ve Otoriter Link Oluşturma – Sıralamanızı oluşturmanıza yardımcı olacak değerli ve alakalı linkleri çekmek için çok çeşitli yöntem ve teknikleri takip ediyorum.
 • Site Optimizasyonu – Site optimizasyonu, siteye alakalı anahtar kelimeler veya kelime öbekleri eklemeyi ve meta etiketler, resim etiketlerini düzenlemeyi içerir. Bununla birlikte sitenizdeki diğer bileşenleri bir arama motorunun erişebileceği ve dolaylı olarak daha yüksek bir sıralama sağlamasını sağlayacak şekilde optimize etmeyi içeren bir süreçtir.
 • Teknoloji Kontrolü – Sitenizin en son güvenlik güncellemesi ile güvence altına alınabilmesi için en son teknolojiler ve güvenlik güncellemeleri yardımıyla kullandığınız temayı kontrol ediyorum. Ayrıca onları içerik geliştirme sürecinde etkili olmaları için analiz ediyorum.
 • Yerel SEO Hizmetleri – Dijital pazarlamanın keskin bir analizi, sitenizi bölgenizde iş arayan müşterileri çekmenize yardımcı olacak yerel bir arama için optimize etmenize yardımcı olacaktır.
 • Mobil SEO – Ayrıca, sitenizin mobil cihazlarda hızlı ve kolay bir şekilde görüntülenmesini kolaylaştıracak benzersiz stratejilerle sitenizi optimize ediyorum.
 • Site Değerlendirmesi – SEO hizmeti kapsamında müşterilerime ait sitelerin derinlemesine analizini yapıyorum. Sitenin Google’ın en iyi uygulamalarını nerede yerine getiremediğini ve sitenin sıralama düşüşünün üstesinden gelmek için hangi tür onarımlara ihtiyaç olduğunu belirlerim.
 • İçerik Değerlendirmesi – İçerik pazarlamanın, pazarlama için her zaman geçerli olan bir trend olduğuna inanıyorum. İçerik pazarlama stratejisi, sitenizin online başarısını etkileyecek önemli bir faktördür. Bu yüzden hem içerik geliştirmede hem de pazarlamada size yardımcı olacağım.

SEO hizmetlerim konusunda oldukça hevesli hareket ettiğimi söyleyebilirim. Bu nedenle başarı elde etmek için kendi taktiklerimi kullanırım. Müşterilerimin Google’ın ilk sayfasına ulaşmasını sağlamak benim için farklı bir heyecandır. WordPress SEO veya e-ticaret SEO fark etmeksizin her türlü site için SEO hizmeti verebiliyorum.

Hedef kitlenize ulaşmak için her türlü gereksinimi karşılayacak belirli bir planlı stratejiye sahip olduğumu bilmelisiniz. En iyi şekilde profesyonel SEO hizmeti verebilmek için en uygun seçeneklerle kaliteli sonuçlar sunacağıma inanıyorum. Sonuçta sitenizi kimse görmezse bir gelir elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

SEO Hizmeti Sürecim

SEO Hizmeti Sürecim

SEO’nun doğası çok sık değişir. Sürekli olarak çalışmalara uyum sağlayamıyorsanız ve kendinizi güncellemeyi düşünmüyorsanız, siteniz geride kalır ve Google’ın arama sonuçlarının derinliklerinde kaybolursunuz. Siteniz Google’da iyi sıralama elde edemiyorsa görünmezsiniz.

 1. Ortaya Çıkarma – Arama pazarında nerede olduğunuzu tam olarak görmek için sitenizde hem hataları hem de fırsatları bulurum.
 2. Analiz – Organik arama başarınızı sağlamak için stratejiyi belirlemek için veri odaklı bir yaklaşımı kullanarak analiz ediyorum.
 3. Sunma – Size somut sonuçlar getirmeye odaklanan sınıfın en iyisi içerik, teknoloji ve sosyal hizmetler sunmaya çalışıyorum.
 4. Değerlendirme – Çalışmalarımın yarattığı etkiyi, doğru bir şekilde raporlamak ve başarılardan öğrendiklerimi en üst düzeye çıkarabilmem için değerlendiriyorum.

Teknik SEO

İnsanların gelip sitenizi ziyaret etmesini istiyorsanız sitenizi düzene sokmak önemlidir. Teknik çalışmalar, SEO’nun en temel gereksinimidir. Google’ın sitenizi boyut, hız ve yapı açısından nasıl gördüğü ile ilgilidir. Google’ın tarayıcıları sitenizi kontrol ettiğinde, uygun teknik SEO uygulamaları iyi vakit geçirmelerini sağlayacaktır.

Google’ın gördüklerini ve görmediklerini kontrol edebilirsiniz. Teknik SEO size bu konuda yardımcı olacaktır. Teknik SEO yoğun kaynak gerektiren, veri yönlendiren ve bazen kafa karıştırıcı olur. Tüm sitenizi tararım ve her teknik sorunu birer birer çözerim.

Erişim

Sevildiğini Google’a göstermen gerekir. Bunun için linkler elde etmelisin. Linkler, internetin temelidir. Siteleri birbirine bağlar ve kullanıcıların ihtiyaç duyduklarını bulmalarına yardımcı olur. Erişim, başka sitelerin sitenize bağlantı vermesini sağlamak Google’a sitenizin iyi olduğunu göstermekle ilgilidir.

Diğer siteler size link vermek istemeyebilir. Bunu gerçekten yapmak için yeterince umursamaz hissedebilirsiniz. Müşterileri için faydalı harika içeriklere sahip olarak onları ikna etmelisiniz. Erişim dijital halkla ilişkiler gibidir. Kim olduğunuzu bilmezlerse kimse size uğramayacaktır.

İçerik

İçeriği olmayan bir site boş demektir. İçerik çok fazla kelimeyle uğraşmak demektir. Ancak içerik hakkında konuşurken bahsettiğim şey, müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi ürün veya hizmetiniz hakkında heyecanlandıran şeylerdir. Bilgilendirici, eğitici ve ikna edici olmalısınız.

İçerik herhangi bir sitenin can damarıdır. İçerik sıfırdan itibaren SEO’daki en önemli faktörlerden biridir. İçerik olmazsa Google, sitenizi asla sıralamak zorunda kalmayacaktır. Google’ı bu konuda ikna etmek benim işimdir. Çünkü markanız için ona en iyi içeriği sunulmasını sağlayacağım.

Neden Benimle Çalışmalısınız?

Neden Benimle Çalışmalısınız?

Sitenizi Google arama motoru sonuç sayfasında üst sıralara çıkarmak için en doğru SEO hizmetlerini sunmaya çalışacağım. Profesyonel çalışmalar doğrultusundan en son SEO gelişmelerini yakından takip ediyorum. Bu sayede siteniz için inanılmaz sonuçlar elde edebilmeyi mümkün hale getireceğime inanıyorum.

 • Google arama motoru sonuç sayfasında yüksek sıralama garantisi
 • Sıralama elde etme yoluyla yüksek trafik elde etme başarısı
 • Profesyonel düzeyde SEO hizmetleriyle sonuç alma
 • Düzenli raporlama yöntemiyle süreç takibini kolaylaştırma
 • Aylık ödeme planları doğrultusunda uzun vadeli sözleşme gereksinimini ortadan kaldırma
 • Bütçeler doğrultusunda en uygun SEO hizmet bedelini ortaya çıkarma

SEO hizmetlerinden ne kadar sürede sonuç alabilirim?

Sektör standartlarına göre, SEO hizmetlerimden yararlandığınız zaman doğru sonuçları almak genellikle 6-12 ay sürecektir. Bunun sebebi, SEO çalışmalarının zaman alıcı beyaz şapka SEO teknikleriyle gerçekleştirilmiş olasıdır. Bununla birlikte, bazı müşterilerimin yerel pazarlama çalışmaları kapsamında 3 aydan daha kısa sürede sonuç elde ettiği görülmüştür.

En iyi hizmeti vereceğinize nasıl inanabilirim?

2013 yılından beri aktif olarak bu sektörün içerisinde yer alıyorum. Organik SEO sonuçlarından memnun olan birçok farklı müşteriyle çalıştım. Bunun dışında, beyaz şapka SEO teknikleri alanında kendimi kanıtlamamı sağlayan yeteneklere sahibim. Böylece sitenizi hızlı bir geri dönüş zamanında en iyi sonuçlar arasına getirmeye yardımcı olacağım.

Aylık SEO hizmetleri sunuyor musunuz?

Evet, aylık SEO hizmeti sunuyorum. Ancak bu kadar sınırlı sürede garantili sonuç elde edeceğinizi düşünmüyorum. Bunun sebebi, tamamen organik olan beyaz şapka SEO tekniklerine güveniyoruz. Etkili SEO sonuçları almak zaman alıcı olabilir. Normal olarak 6-12 ay arasında olumlu sonuçlar almayı beklemelisiniz.

Daha fazla bilgi almak ve ayrıcalıklarımdan faydalanmak için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan iletişim formunu doldurarak benimle iletişim kurmaktır.

Başa dön tuşu