SEO Çalışması

İhtiyaç duyduğunuz en iyi SEO çalışmasını yaptırmak artık bir adım ötenizde. Sizin için en iyi SEO çalışmasını belirlemek için öncelikle şirketinizi tanımam gerekir. Çünkü en iyi SEO çalışması şirketinizin pazarlama hedefiyle uyumlu olmak durumundadır.

Benzersiz SEO projesiyle kar durumunuzu yükseltmeye yardımcı olabilirim. Bunun yolu elbette nitelikli arama trafiği kazanmaktan geçer. SEO çalışmaları ile ihtiyaç duyulan bu nitelikli trafiği kazanmayı başarabilirsiniz.

Trafiği ve Geliri Yükseltme

İşinizi ciddi oranda büyütmek istiyorsanız SEO veya arama motoru optimizasyonu sizin için iyi bir stratejidir. SEO çalışması işe yarayacaktır çünkü onun sayesinde işletmeniz için en hedeflenmiş kullanıcılara hitap etme şansı elde edecek ve daha sonra gelen trafiği dönüşüme dahil edebileceksiniz.

Size sunacağım özel bir SEO çalışması, en değerli kitlenizin sizi online olarak bulmasına yardımcı olacaktır. Bunu başarmak için anahtar kelime araştırması, içerik düzenlemeleri gibi adımları içeren site içi SEO ve bununla birlikte link oluşturma gibi site dışı SEO çalışmalarını bir arada sunmuş olacağım.

Sadece bununla sınırlı kalmayacağım, SEO çalışması konusunda uzmanlığımı konuşturacak ve siteniz en iyi performansı göstermesini sağlamak için işletmenizin SEO stratejisinin sonuçlarını analiz edeceğim.

Sitenizi organik arama için optimize etmeye hazır mısınız? Yalnızca şirketinizin arama motoru sıralamasını iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda sitenizi ziyaret eden kullanıcılardan daha fazla gelir elde etmek konusunda hemen şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yatırım Getirisini Yükseltme

Yatırım Getirisini Yükseltme

SEO hizmeti ve avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, size mümkün olan en yüksek yatırım getirisini kazandıran SEO çalışmalarıyla buluşmanız gerekir. Size sunacağım kapsamlı hizmetler sayesinde bunu başarabilirsiniz. Yalnızca son birkaç yıl içerisinde müşterilerimin yatırımlarından daha fazla gelir elde etmesini sağladım.

Bir SEO uzmanı olarak hizmet sunumunda şeffaf davrandığımı söyleyebilirim. Özel, dönüşüm odaklı ve performans garantili SEO çalışmalarımla, işletmenizin sitesini optimize etmenin sonuçlarını şeffaf raporlar dahilinde görmüş olacaksınız.

İster yerel bir işletme isterseniz global bir işletme olun. SEO çalışmaları sizi başarıya ulaştırabilir.

Kişiye Özel SEO Çalışmaları

İş ortağı olduğum her işletme için özelleştirilmiş stratejiler geliştiriyorum. Buna verilecek olan fiyat tekliflerinin dahil olduğunu söyleyebilirim. Bu, SEO çalışmalarında sağladığım hizmet derinliğinin en önemli göstergelerinden biri olacaktır.

Organik arama için optimizasyon, bir dizi SEO tekniğini kapsar. SEO pazarlama çalışmalarında, işletmenizin rakipleri arasında büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak için mümkün olan her bir SEO tekniğinin kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Sonuç elde etmek adına müşterilerim için SEO hizmetlerimi özel olarak tasarlıyorum. İşiniz için geliri artırmaya yardımcı olması adına anahtar kelime araştırması, içerik oluşturma, rakip analizi, şeffaf raporlama, bağlantı oluşturma ve veri analizi kombinasyonlarından oluşan bir hizmet yaklaşımına sahibim.

SEO Çalışması Yönetim Sürecim

SEO Çalışması Yönetim Sürecim

SEO stratejisi, Google gibi arama motorlarının arama yaparken bir kullanıcının amacını anlamasına yardımcı olan bir sitenin içeriğini konuya göre düzenleme işlemidir. Bir web sayfasını konulara, ardından o konudaki anahtar kelimelere göre optimize ederek, bir arama motorunun gözündeki otoritenizi artırabilir ve daha iyi sıralama elde edebilirsiniz.

Araştırma

Bir SEO projesini başlattığımda, SEO danışmanınız olarak şirketinize, sitenize, rakiplerinize ve sektörünüze derin bir dalış yapmış olacağım. Dedektif gibi şapkamı giyeceğim ve sitenizin SEO stratejisi için bir yol haritası oluşturmak adına verileri kullanmaya çalışacağım.

 • Derinlemesine rakip analizi
 • Site ve sunucu analizi
 • 200+ site için SEO faktörünün analizi

Optimizasyon

Bilgi mimarisinden kullanıcı deneyimine kadar Google’ın kim olduğunuzu daha iyi anlamasına yardımcı olmak için sitenizde hem büyük hem de küçük yüzlerce değişiklik yapacağım. Özel bir web geliştirme ekibi ile koordineli bir şekilde çalışacak teknik SEO durumunuz ile ilgileneceğim. Böylece sitenizin kullanılabilirliğini, hızını ve işlevselliğini iyileştirmenize yardımcı olabileceğim.

 • Dikkat çekici başlıkların ve meta açıklamaların belirlenmesi
 • Kullanılabilirlik durumunun iyileştirilmesi
 • Site mimarisinin güncellenmesi

İçerik

Sitenizin içeriği, kullanıcıların satın alma dönüşüm hunisinde onları eğitmelerine ve yönlendirmelerine yardımcı olmak için en önemli unsur olacaktır. Şirketinizin benzersiz satış noktasını tartışıyor olabilir veya blog yazısı aracılığıyla eğitim içeriği sağlıyor olabilirsiniz. Sitenizin sıralamasını iyileştirmek ve aynı zamanda onun büyümesini sağlamak için konu önerileri, profesyonel ve kaliteli içerikler sunacağım.

 • Dönüşüme katkı sağlayan SEO içerik kopyasının oluşturulması
 • Kullanıcıları eğiten uzun biçimli içerik kopyasının oluşturulması
 • Kullanıcıları bilgilendirici blog yazılarının oluşturulması

Anahtar Kelimeler

Özenli anahtar kelime araştırma sürecim SEO çalışmalarımın merkezinde yer alır. Hedeflediğim belirli anahtar kelimeler, kitlenizin tanımlanmasına ve sitenize daha değerli trafik çekmenize yardımcı olur. Sitenize gelen alakalı trafikler sayesinde işletmenizin yeni potansiyel müşteriler elde etmesi ve yüksek değerli satışlar yapması söz konusu olacaktır.

 • Rakip anahtar kelime analizi
 • Anahtar kelime eşleştirme raporunun oluşturulması
 • Gelişmiş anahtar kelime sıra takibinin gerçekleştirilmesi

Linkler

Site dışı SEO çalışması, sitenizi hedef kitlenizin önüne getirmek için çok önemli bir hizmettir. Özel içerik pazarlama çalışmalarım dahilinde şirketinizin sektörünüzdeki güvenilir uzmanlardan link almasına yardımcı olabileceğim. Böylece sitenizin büyümesi için yeni fırsatlar yaratmak mümkün olacaktır.

 • İçerik tanıtımının yapılması
 • Çeşitli blog sayfaları üzerinden ilgili bahsedilmeler
 • Viral pazarlama kampanyalarının uygulanması

Test

Sitenize alakalı, nitelikli arama trafiği almak SEO performans hizmetlerimin sadece başlangıcıdır. Sitenizin, satın alma dönüşüm hunisi boyunca ziyaretçileri net ve kısa bir şekilde yönlendirdiğinden emin olmak için sizinle ortaklaşa çalışacağımdan emin olabilirsiniz. Her şeyi test etmeye ve SEO pazarlama stratejinizde sürekli iyileştirmeler yapmaya inanıyorum.

 • Dönüşüm yolu analizi
 • Harekete geçirici mesaj geliştirmeleri
 • Yatırım getirisi izleme ve sürekli iyileştirmeler gerçekleştirme

Temel SEO Stratejilerim

SEO, işletmenizin online varlığını iyileştirmesine, siteye daha fazla trafik çekmesine, nitelikli potansiyel müşterileri hedeflemesine ve daha fazla dönüşüm ve gelir elde etmesine yardımcı olacak en iyi online pazarlama stratejilerinden biridir. Bu yüzden SEO başarılı bir iş modelinin kritik bir parçasıdır.

Ancak, SEO bir stratejiden daha fazlasıdır. Aslında SEO, etkili bir dönüşüm ve gelir getiren bir makinedir. Sitenizi oluştururken Google sıralamanızı geliştirmek için uygulayabileceğiniz çok küçük bir strateji anlamına gelir. Sitenizi optimize etmek için SEO projelerinde kullandığım belirli temel SEO stratejileri vardır.

Sitenin SEO Denetimi

Sitenizin denetlenmesi, çeşitli iyileştirme alanlarını ve uygun SEO stratejisini keşfetmek için önemlidir. Bu nedenle SEO çalışmalarımda ilk adımım teknik bir SEO denetimi gerçekleştirmektir. SEO denetiminin bir parçası olarak aşağıdakileri kontrol edeceğim:

 • Siteniz
 • Sitenizin Google Analytics verileri
 • Sitenizin Google Search Console verileri

Siteniz için en iyi sonuçların ve en iyi öngörülerin alınabilmesi için çeşitli SEO araçlarını kullanmış olacağım. Bu kaynaklar sayesinde sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım gerçekleştirebilecek ve kuruluşunuza rekabetçi bir SEO stratejisi sağlayabileceğim.

Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime araştırması olmadan hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak arama sonuçlarında sıralama elde edemezsiniz. Bu kullanıcılara görünmez olmanız anlamına gelir. SEO da dahil olmak üzere herhangi bir online pazarlama stratejisiyle, işinizi çabalarınızı ideal müşterilerinize uyarlamak önemlidir.

Arama yöntemlerine uyum sağlayarak şirketinizin potansiyel müşterilere ulaşmasına yardımcı olabilirim. İçeriğinizde bir blog yazısı veya satış sayfası gibi noktalarda kitlenizin kullandığı anahtar kelimeleri kullanarak içeriğinizi optimize etmeniz gerekmektedir.

Anahtar kelime araştırması, işletmeniz ve sektörünüz için çok önemli olan anahtar kelimelerin arama hacmini, rekabetini ve tıklama başına maliyetini araştırma sürecidir. Anahtar kelime araştırması yaparken başlık etiketlerinde, içerikte ve daha fazla noktada hangi terimleri kullanmanız gerektiğini öğrenirsiniz. Ben bu süreci sizin için daha pratik hale getirebilirim.

İçerik Oluşturma

İçerik arama motorlarında sıralanan şeydir. Bu yüzden onsuz etkili bir SEO çalışması gerçekleştirmek neredeyse imkansız gibidir. İçerik oluşturma, anahtar kelime araştırmasına dayanır ve işletmeniz için en önemli olduğunu düşündüğünüz terimleri içerir.

Blog gönderilerinden online kılavuzlara kadar birçok içerik türü vardır. Bunların tüm sitenize faydalıdır. Örneğin, bir SEO stratejisi, satın alma hunisinin ilk aşamasında satın alım yapacak kişilere blog yazılarıyla ulaşma adımını içerecektir. İçerik sayesinde şirketlerin satın alma dönüşüm hunisinin her aşamasını hedeflemesi mümkündür.

 • Blog Gönderileri – Google yeni içerikleri sever. Bu nedenle blog sayfanızı güncel tutmanız önemlidir. Blog sayfaları genellikle sektörle ilgili bir konuyla alakalı kişisel bilgiler veren 1.000 kelime veya daha kısa olan içeriklerle doludur. İnsanlar buraları takip etmeyi severler çünkü yararlı bilgiler bulurlar.
 • Hizmet Sayfaları – Hizmet sayfaları, sitenizde sunduğunuz hizmetleri ayrıntılandıran sayfalardır. Bunlar faydalıdır çünkü potansiyel müşteriler bir taahhütte bulunmadan önce ne elde edeceklerini bilmek isterler. Hizmet sayfalarınız, ziyaretçilere hizmetlerle alakalı bilgi sunacağınız yerlerdir.
 • Ürün Sayfaları – Ürün sayfaları sunduğunuz ürünlerin açıklamalarını ve görüntülerini içerir. Bu sayfalar kullanıcıları sattığınız belirli ögeler hakkında bilgilendirir. Bu sayfalar önemlidir çünkü sağladığınız bilgilere bağlı olarak satış yapabilir veya satıştan uzaklaşabilirsiniz.
 • Uzun İçerikler – Uzun biçimli içerikler en az 2.000 kelimeden oluşan içerikleri kapsar. Örneğin işinizde kullandığınız belirli bir malzeme türü hakkında uzun biçimli bir içerik oluşturabilirsiniz. Uzun biçimli içeriğin amacı, kullanıcının ilgili konuya tam olarak hakim olmasını sağlamaktır.

Site İçi Optimizasyon

Site içi SEO, tüm SEO stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Google aramalarında görünmek istiyorsanız sitenizi, site içi SEO faktörleri için optimize etmeniz gerekir. Bir başka açıdan bakacak olursak site içi SEO, sitenizde SEO çalışması gerçekleştirilmesi anlamına gelir.

Bu, web sayfalarınızın içeriği, hızı ve tasarımı gibi faktörlere odaklanmayı gerektirir. SEO stratejileri, site içi SEO dışında site dışı SEO çalışmalarını de içerir. Ancak site dışı SEO çalışmalarının işe yarama durumu sitenizin SEO açısından verimli olmasına bağlıdır. Bu süreçte site içi optimize çalışmaları için yapacağım temel şeyler bellidir:

 • Sayfa Hızı – Sayfanız üç saniye veya daha kısa sürede yüklenmezse bazı kullanıcıların daha hızlı yüklenen başka bir kaynak bulmak için sitenizden uzaklaşması söz konusu olabilir. Sayfa hızı önemli bir SEO faktörüdür. Çünkü kullanıcılar kadar Google’ın da sizi takdir etmesi söz konusudur. Dilerseniz Google’ın PageSpeed Insights aracıyla şimdi sitenizin hızını kontrol edebilirsiniz.
 • Çoklu Ortam – Sitenizde yalnızca büyük metin duvarları varsa okuyucular büyük olasılıkla sıkılacaklar ve içerikten etkilenmeyecektir. Bu sorunu önlemek ve kullanıcıları sayfanızda daha uzun süre tutmak için resim, grafik ve video gibi ögeler kullanmanız gerekir.
 • Esnek Tasarım – Akıllı telefonlardaki ve tabletlerdeki kullanıcıların masaüstü cihazlardaki kullanıcılarla aynı deneyimini yaşamasını sağlamak için sitenizin esnek tasarıma sahip olmasını sağlamak önemlidir. Bu resimlerinizin ve diğer içeriklerin bir mobil cihazda harika görünmesi anlamına gelecektir.
 • İçerik Kalitesi – Yüksek kaliteli linkler almak istiyorsanız yüksek kaliteli içeriğe sahip olmalısınız. Sitenizin yüksek kelime sayısına sahip, kolay okunabilir ve hızlı yüklenen kaliteli içeriğe sahip olması gerekir. Bunların hepsi Google’ın harika sinyaller alması anlamına gelecektir.

SEO çalışmalarından sonuç alabilecek ve birinci sınıf bir hizmet sunabilecek bir SEO uzmanı ile çalışmak istiyorsanız hemen şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır bu alanda ortaya koyduğum çaba ve tecrübe ile size yardımcı olmaya hazırım. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak benimle iletişim kurmaktır.

Başa dön tuşu