Garantili SEO

By | 17 Ekim 2015

Merhaba değerli ziyaretçilerim, bu içeriğimde garantili seo kavramına değineceğim. Birçok seo hizmeti veren ajans veya kişilerin müşterilerinin web sayfalarını ve yükselmeyi arzu ettiği hedef kelimelerini incelemeden vermiş oldukları garanti vaatlerinden bahsedeceğim.

Bizler sadece seo uzmanıyız. Google veya popüler diğer arama motorları ile aramızda herhangi bir anlaşmamız yok. Hele sihirli değneğimiz asla yok. Biz günümüz seo kurallarını doğru bilip; doğru bildiğimiz kadarını müşterilerimizin web sayfaları için uyguluyoruz. Olay sadece bundan ibaret aslında. Bir seo uzmanı ile çalışmaya başlamadan önce size ilk sıra garantisi veriyorsa kesinlikle o kişi ile çalışmadan önce bir kez daha düşünmenizi önereceğim.

Ancak elbette bazı durumlarda ilk sıra kesinlikle olmasa bile ilk sayfa garantisi vermek mümkündür. Çalışacağınız veya çalışmayı düşündüğünüz seo uzmanın tecrübesine ve hedef kelimelerinizin rekabetine göre çıkarımlar yaparak size çalışmaları sonucunda arama motorları üzerinde alabileceğiniz potansiyel pozisyonlar hakkında çalışmaya başlamadan önce bilgiler verebilir. Ancak söylediğim gibi garantili seo hizmeti kapsamında seo uzmanlarının vereceği garanti, ilk sayfa garantisinden ötesi olamaz. Çünkü değişen arama motoru algoritmaları, hedeflenen kelime grubunun rekabeti ve sektörünüzde ki rakiplerinizin istikrarlı çalışması verebileceğimiz garantiyi doğru orantılı olarak etkiler.

Değerli takipçilerim ilk sayfa garantili seo hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için dilerseniz bana iletişim sayfamdan veya web sayfamın sağ alt kısmında bulunan telefon numaram aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın