Benzersiz SEO Hizmetleri İle Google'da İlk Sayfa

Bu haftaya özel %20 indirim fırsatı!

+90 531 347 59 58

Mareşal Çakmak Mahallesi, Civelek Sokak, No: 3, Güngören, İstanbul

SEO Hizmetleri

SEO Uzmanı / SEO Hizmetleri

SEO kavramı, günümüz şartlarında yayında olan bütün web sayfalarının yöneticilerinin arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olması için mutlaka bilgi sahibi olması gereken bir kavramdır. Ancak bazen sadece SEO (arama motoru optimizasyonu) kavramının terim anlamını bilmek yeterli olmuyor. Rakiplerinize istinaden popüler arama motorlarında başarılı olmak için bütün SEO kurallarına hakim olmak gerekir. Tam olarak bu noktada sizlere sunmuş olduğumuz özel SEO hizmetleri ile web sayfalarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz. Değerli ziyaretçilerimiz, sizlere çok daha faydalı olabilmemiz için mutlaka bu içeriği sonuna kadar incelemenizi öneririz!

SEO Hizmetleri Sayfasının Görseli

SEO Hizmetleri Hakkında Daha Fazlası

SEO Hizmeti ile Google’da ve önemli arama motorlarında rakiplerinize veya potansiyel rakiplerinize nazaran daha farkedilebilir olmanız için sunmuş olduğumuz benzersiz SEO Hizmetini mutlaka ayrıntılı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kalıcı SEO Hizmetlerimizden faydalanmak için bireysel veya kurumsal müşteri olmanız hiç önemli değil. Bir web sayfasına sahip olmanız, bizden ve arama motorlarından ne istediğinizi bilmeniz yeterli. Eğer kafanız karışık, tam olarak ne istediğinizi bilmiyor ancak size getirisi olacağını düşündüğünüz için SEO Hizmeti almak istiyorum diyorsanız endişelenmeyin size yine yardımcı olabilir; size özel anahtar kelime araştırması yapıp özenle size geri dönüşümü olacak yüksek aranma hacimli sektörel kelimelerinizi tespit edebiliriz. Akabinde bu kelime veya kelime gruplarında fakedilebilir olmanızı sağlayıp; web sayfanızı müşteri veya potansiyel müşterileriniz ile buluşturup web sayfanızdan aksiyon almanızı sağlayabiliriz.

SEO Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO hizmeti sunmuş olduğumuz müşterilerimizden çalışma öncesi sıkça almış olduğumuz sorulara istinaden sıkça sorulan soruları aşağıda derledik.

Tam olarak neler yapıyorsunuz?

Haklı olarak ve en sık aldığımız sorulardan bir tanesi olan: “SEO Hizmetleri kapsamında tam olarak neler yapıyorsunuz?” Sorusu, öncelikle her SEO Uzmanının bir web sayfasına çalışmaya başlamadan önce mutlaka yapması gerektiği gibi web sayfanızı detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Analizlerimiz ve web sayfanızın ihtiyaçları doğrultusunda hemen buna yönelik çalışmalara başlıyoruz. Örnek: Site içi yapılandırma, içerik ve backlink gibi.

Nereden Backlink Temin Ediyorsunuz?

Genellikle içeriğiniz ile alakalı yüksek kaliteli mecralardan kalıcı bağlantı temin ediyoruz. Bunun için, çoğunlukla otoriter haber sitelerini tercih ediyoruz. Uzun vadeli çalışmalarda ise web sayfanıza özel bağlantı ağı kurmayı da tercih edebiliyoruz. Asla direkt olarak web sayfanıza çeşitli programlar aracılığı ile binlerce spam bağlantı temin etmiyoruz. Kesinlikle çeşitli platformlarda satışı yapılan “backlink paketleri” adı altında sunulan düşük kaliteli çalışmalara itimat etmemenizi de ayrıca öneriyoruz.

İllegal (Siyah Şapka) çalışmalar yapıyor musunuz?

Kesinlikle hayır! Asla bu tarz çalışmalar yapmıyoruz. Yapanlarla da çalışmanızı önermiyoruz.

Yapmış olduğunuz çalışmalar kalıcı mı?

Kesinlikle evet! SEO Hizmeti kapsamında yapmış olduğumuz bütün çalışmalar kalıcı ve günümüz arama motoru algoritmalarına %100 uyumlu. Temin ettiğimiz bağlantılar tamamen kalıcı ve doğal. Eğer çalışmalarımız sonlandıktan sonra gerilerseniz bunun tek sebebi aynı hedef kelimeye veya kelime gruplarına rakiplerinizin istikrarlı bir şekilde çalışması olacaktır. Bu durumda tekrardan bizimle iletişime geçtiğinizde hemen bir çözüm üretebiliriz.

Raporlama

SEO çalışmalarına başlandığı süreden; çalışmanın tamamlanacağı süreye kadar, genellikle iki haftada bir veya aylık olacak şekilde yapılan bütün çalışmaları tarafınıza detaylı bir şekilde sunuyoruz.

SEO Hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz içeriğimizi sonuna kadar incelediğiniz için teşekkür ederiz. Siz de rakiplerinize istinaden arama motorlarında, özellikle de Google’da ilk sayfada olmayı hayal ediyorsanız bize şimdi +90 531 347 59 58 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bize daha farklı iletişim mecralarından ulaşmayı arzu ediyorsanız hemen aşağıda bulunan “iletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

21 Yorum
 • Murat
  9 Nisan 2016 at 00:43

  Merhaba Furkan Bey,
  Ofisimiz İstanbul / Avrupa Yakası’nda bulunmakta. Eğer sizde İstanbul’da bulunuyorsanız sizinle birebir toplantı yapmak isteriz. Bana yorum yaparken girmiş olduğum e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

  İyi çalışmalar.

 • Esra
  20 Nisan 2016 at 11:57

  Web tasarımı resmi ve kurumsal. Bilgiler güncel ve yeterli. Tebrik ederim Furkan Bey siteniz bir harika.

 • Hayrettin
  23 Nisan 2016 at 23:43

  Furkan Bey merhaba sizinle çalışmak isterim.

 • Emre Gürses
  9 Temmuz 2016 at 23:39

  Merhaba, fiyatlar hakkında da karşılaştırma yapabilmek amacıyla bilgi verilirse güzel olur diye düşünüyorum.

 • Hamza Demir
  25 Ağustos 2016 at 10:39

  Merhaba Furkan Bey, fiyat politkanız ve yapacağınız çalışmalar için bilgi alabilirmiyim sizinle çalışmak isterim…

 • Hakan Goksel Samur
  4 Mart 2017 at 11:50

  Furkan bey merhaba,
  Yazilan icerigi begendim, sozlesmeniz ve calisma sartlari ile ilgili bilgi almak isterim.
  Tesekkurler,

 • oguzhan
  5 Temmuz 2017 at 23:49

  banada yardimci olabilirmisiniz Furkan Bey? Eger olabilirseniz fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim?

 • Adem
  19 Ağustos 2017 at 20:46

  Merhaba seo hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi paylaşabilir isiniz?

 • erdem
  28 Eylül 2017 at 16:01

  Furkan bey merhaba,
  Yazilan icerigi begendim, sozlesmeniz ve calisma sartlari ile ilgili bilgi almak isterim.
  Tesekkurler,

 • Coşkun
  9 Ocak 2018 at 14:38

  Merhaba Furkan Bey,
  Biz İngilzce içerikli ve global’da bir seo calışması istiyoruz. Ingilzce seo çalışmalarınız varmı. Mail ve site ismini size bildirdim. Inceleyerek bir fiyat politikası paylaşırsanız memnun olurum

 • serdar gunbatan
  22 Şubat 2018 at 14:57

  iyi gunler seo calismalariniz ve fiyatlandirma konusunda bilgi alabilirmiyim

 • Asli
  31 Ağustos 2018 at 00:59

  Merhaba,

  Sitemiz yeni kuruldu. Ust siralara cikartmak istiyoruz dogal olarak. Yapilmasi gerekenler, surec ve fiyatlandirmayla ilgili bilgi alabilir miyim?

 • Emre mücaz
  9 Kasım 2018 at 21:25

  Merhaba, hizmet içerikleriniz ve paket fiyatlarınızı öğrenebilir miyim.

 • Ahmet Cem Çetin
  27 Kasım 2018 at 20:30

  Selam…seo çalışması yaptırmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Telefonum ; 055354499**. İyi günler

Post a Comment