SEO Hizmetleri

SEO kavramı, günümüz şartlarında yayında olan bütün web sayfalarının yöneticilerinin arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olması için mutlaka bilgi sahibi olması gereken bir kavramdır. Ancak bazen sadece SEO (arama motoru optimizasyonu) kavramının terim anlamını bilmek yeterli olmuyor. Rakiplerinize istinaden popüler arama motorlarında başarılı olmak için bütün SEO kurallarına hakim olmak gerekir. Tam olarak bu noktada sizlere sunmuş olduğum özel SEO hizmetleri ile web sayfalarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyorum.

Değerli ziyaretçilerim, sizlere çok daha faydalı olabilmem için mutlaka bu içeriği sonuna kadar incelemenizi öneririm!

SEO Hizmetleri Sayfasının Görseli

SEO Hizmetleri Hakkında Daha Fazlası

SEO Hizmeti ile Google’da ve önemli arama motorlarında rakiplerinize veya potansiyel rakiplerinize nazaran daha farkedilebilir olmanız için sunmuş olduğum benzersiz SEO Hizmetini mutlaka ayrıntılı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyorum. Kalıcı SEO Hizmetlerimden faydalanmak için bireysel veya kurumsal müşteri olmanız hiç önemli değil. Bir web sayfasına sahip olmanız, benden ve arama motorlarından ne istediğinizi bilmeniz yeterli. Eğer kafanız karışık, tam olarak ne istediğinizi bilmiyor ancak size getirisi olacağını düşündüğünüz için SEO Hizmeti almak istiyorum diyorsanız endişelenmeyin size yine yardımcı olabilir; size özel anahtar kelime araştırması yapıp özenle size geri dönüşümü olacak yüksek aranma hacimli sektörel kelimelerinizi tespit edebilirim. Akabinde bu kelime veya kelime gruplarında fakedilebilir olmanızı sağlayıp; web sayfanızı müşteri veya potansiyel müşterileriniz ile buluşturup web sayfanızdan aksiyon almanızı sağlayabilirim.

SEO Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Haklı olarak ve en sık aldığım sorulardan bir tanesi olan: “SEO Hizmetleri kapsamında tam olarak neler yapıyorsunuz?” Sorusu, öncelikle her SEO Uzmanının bir web sayfasına çalışmaya başlamadan önce mutlaka yapması gerektiği gibi web sayfanızı detaylı bir şekilde analiz ediyorum. Analizlerim ve web sayfanızın ihtiyaçları doğrultusunda hemen buna yönelik çalışmalara başlıyorum. Örnek: Site içi yapılandırma, içerik ve backlink gibi.

Genellikle içeriğiniz ile alakalı yüksek kaliteli mecralardan kalıcı bağlantı temin ediyorum. Bunun için, çoğunlukla otoriter haber sitelerini tercih ediyorum. Uzun vadeli çalışmalarda ise web sayfanıza özel bağlantı ağı kurmayı da tercih edebiliyorum. Asla direkt olarak web sayfanıza çeşitli programlar aracılığı ile binlerce spam bağlantı temin etmiyorum. Kesinlikle çeşitli platformlarda satışı yapılan “backlink paketleri” adı altında sunulan düşük kaliteli çalışmalara itimat etmemenizi de ayrıca öneriyorum.

Kesinlikle hayır! Asla bu tarz çalışmalar yapmıyorum. Yapanlarla da çalışmanızı önermiyorum.

Kesinlikle evet! SEO Hizmeti kapsamında yapmış olduğum bütün çalışmalar kalıcı ve günümüz arama motoru algoritmalarına %100 uyumlu. Temin ettiğim bağlantılar tamamen kalıcı ve doğal. Eğer çalışmalarımız sonlandıktan sonra gerilerseniz bunun tek sebebi aynı hedef kelimeye veya kelime gruplarına rakiplerinizin istikrarlı bir şekilde çalışması olacaktır. Bu durumda tekrardan benimle iletişime geçtiğinizde hemen bir çözüm üretebiliriz.

SEO çalışmalarına başlandığı süreden; çalışmanın tamamlanacağı süreye kadar, genellikle iki haftada bir veya aylık olacak şekilde yapılan bütün çalışmaları tarafınıza detaylı bir şekilde sunuyorum.

SEO Hizmetleri kapsamında sunmuş olduğum içeriği sonuna kadar incelediğiniz için teşekkür ederim. Sizde rakiplerinize istinaden arama motorlarında, özellikle de Google’da ilk sayfada olmayı hayal ediyorsanız bana şimdi +90 531 347 59 58 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bana daha farklı iletişim mecralarından ulaşmayı arzu ediyorsanız hemen aşağıda bulunan “iletişim” sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

15 thoughts on “SEO Hizmetleri

 1. Murat

  Merhaba Furkan Bey,
  Ofisimiz İstanbul / Avrupa Yakası’nda bulunmakta. Eğer sizde İstanbul’da bulunuyorsanız sizinle birebir toplantı yapmak isteriz. Bana yorum yaparken girmiş olduğum e-posta adresimden ulaşabilirsiniz.

  İyi çalışmalar.

  Yanıtla
  1. Furkan Post author

   Merhaba Murat Bey, öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Evet, ben de İstanbul’da bulunmaktayım. Şimdi tarafınıza ayrıntılı bir dönüş sağladım.

   Saygılarımla.

   Yanıtla
 2. Esra

  Web tasarımı resmi ve kurumsal. Bilgiler güncel ve yeterli. Tebrik ederim Furkan Bey siteniz bir harika.

  Yanıtla
  1. Furkan Post author

   Merhaba Esra Hanım, değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

   Saygılarımla.

   Yanıtla
  1. Furkan Post author

   Merhaba Hayrettin Bey, yorum yaparken kullanmış olduğunuz e-posta adresinize dönüş sağladım.

   Saygılarımla.

   Yanıtla
 3. Emre Gürses

  Merhaba, fiyatlar hakkında da karşılaştırma yapabilmek amacıyla bilgi verilirse güzel olur diye düşünüyorum.

  Yanıtla
 4. Hamza Demir

  Merhaba Furkan Bey, fiyat politkanız ve yapacağınız çalışmalar için bilgi alabilirmiyim sizinle çalışmak isterim…

  Yanıtla
  1. Furkan Post author

   Merhaba Hamza Bey, SEO hizmeti fiyatları ve yapacağım benzersiz SEO çalışmaları hakkında ayrıntılı dönüş sağladım.

   Yanıtla
 5. Hakan Goksel Samur

  Furkan bey merhaba,
  Yazilan icerigi begendim, sozlesmeniz ve calisma sartlari ile ilgili bilgi almak isterim.
  Tesekkurler,

  Yanıtla
 6. oguzhan

  banada yardimci olabilirmisiniz Furkan Bey? Eger olabilirseniz fiyat konusunda bilgi alabilirmiyim?

  Yanıtla
  1. Furkan Post author

   Merhaba Oğuzhan Bey,
   Tarafınıza SEO hizmetleri ve SEO hizmeti fiyatları hakkında ayrıntılı dönüş sağlanmıştır.

   Yanıtla
 7. erdem

  Furkan bey merhaba,
  Yazilan icerigi begendim, sozlesmeniz ve calisma sartlari ile ilgili bilgi almak isterim.
  Tesekkurler,

  Yanıtla
 8. Coşkun

  Merhaba Furkan Bey,
  Biz İngilzce içerikli ve global’da bir seo calışması istiyoruz. Ingilzce seo çalışmalarınız varmı. Mail ve site ismini size bildirdim. Inceleyerek bir fiyat politikası paylaşırsanız memnun olurum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın