Kurumsal SEO Uzmanı

By | 7 Ekim 2015

Kurumsal seo uzmanı kurumsal firmanızın web sayfasını hedeflediğiniz potansiyel kitle ile arama motorları aracılığı ile buluşturan kişilere denir. Ben bir seo uzmanı olarak özellikle kurumsal firmalara seo hizmetleri sunmaktayım. Kurumsal seo çalışmalarının diğer seo çalışmalarına istinaden en büyük farklarından biri ise sadece bir anahtar kelimeye odaklanıp o kelimeden aksiyon almak yerine sitenin bütününe ve marka değerini arttırmaya yönelik yaptığımız çalışmaları kapsamasıdır. Değerli takipçilerim eğer sizde kurumsal bir firma sahibi iseniz ve web sayfanızda sahip olduğunuz firmayı temsil ediyorsa mutlaka kurumsal seo hizmetlerimden faydalanmak için iletişim sayfamdan bana ulaşmalı ve ayrıntılı bilgi almalısınız. Unutmayın sizde kurumsal seo uzmanı ile çalışarak kazançlarınızı hemen arttırabilirsiniz.

8 thoughts on “Kurumsal SEO Uzmanı

 1. Kaan Tuntçyiğit

  Seo, websitelerinin scriptlerini ön plana çıkartmak ve arama motorlarında kaliteye sahip olmak için gerçekten önemli bir unsurdur. Seouzmanı’nın yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyorum.

  Yanıtla
 2. Melih

  seouzmani.info yu gerek r10 dan gerek wmaraci.com dan takip ediyorum ve çalışmalarını başarılı buluyorum.Sitemin Biraz daha hitlenmesiyle bende seouzmani.info ya sitemin iç ve dış seolarını yaptıracagım.

  Yanıtla
 3. Onur

  Kurumsal firmalar için olmazsa olmaz diyebilirim. Seo uzmanı ise bu konuda iyi bir tercih olur. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz, başarılarınızın devamını dileriz.

  Yanıtla
 4. Doğuşhan Balcı

  Su kaçağı tespiti yapan firmam için ilerleyen zamanlarda bu tarz bir hizmetten faydalanmak isterim. Kolay gelsin 🙂

  Yanıtla
 5. Hotspot Shield

  Bu tarz işler için herhangi bir garanti verilmesi mantıklı mı? Yani biz garanti ile çalışmak istiyoruz ama kimi zaman seo firmaları kabul etmiyorlar.

  Yanıtla
 6. Orhun

  R10 da gördüm, ordada sizi takip ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

  Yanıtla
 7. Yıldız Ergin

  Küçük – orta ölçekli bir firma sahibi olarak, SEO anlamında özellikle tek bir kelimeye odaklandığımız oluyor. Ancak bunu prestij için yapıyoruz, çünkü aynı sektörde yaklaşık 400 firma var. İlk sayfada çıkmak bu durumda büyük bir avantaj. Müşterilerimiz bize çok farklı yerlerden ulaşabiliyor aynı zamanda.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın