Kurumsal SEO Uzmanı

Bu haftaya özel %20 indirim fırsatı!

+90 531 347 59 58

Mareşal Çakmak Mahallesi, Civelek Sokak, No: 3, Güngören, İstanbul

Kurumsal SEO Uzmanı

SEO Uzmanı / Genel  / Kurumsal SEO Uzmanı
Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal seo uzmanı kurumsal firmanızın web sayfasını hedeflediğiniz potansiyel kitle ile arama motorları aracılığı ile buluşturan kişilere denir. Biz seo uzmanları olarak özellikle kurumsal firmalara seo hizmetleri sunmaktayız. Kurumsal seo çalışmalarının diğer seo çalışmalarına istinaden en büyük farklarından biri ise sadece bir anahtar kelimeye odaklanıp o kelimeden aksiyon almak yerine sitenin bütününe ve marka değerini arttırmaya yönelik yaptığımız çalışmaları kapsamasıdır. Değerli takipçilerimiz eğer siz de kurumsal bir firma sahibi iseniz ve web sayfanız da sahip olduğunuz firmayı temsil ediyorsa mutlaka kurumsal seo hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşmalı ve ayrıntılı bilgi almalısınız. Unutmayın siz de kurumsal seo uzmanı ile çalışarak kazançlarınızı hemen arttırabilirsiniz.

Şimdi Okumalısın!  Web Sitemiz Açıldı!

Zamanın başlangıcında kendimi acil sağlık sektöründe geliştirmiştim. Ancak tam şu anda dijital pazarlama ve özellikle de arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal firmalara ileri düzey çözümler sunuyorum.

8 Yorum
 • Kaan Tuntçyiğit
  9 Haziran 2016 at 02:56

  Seo, websitelerinin scriptlerini ön plana çıkartmak ve arama motorlarında kaliteye sahip olmak için gerçekten önemli bir unsurdur. Seouzmanı’nın yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyorum.

 • Melih
  12 Haziran 2016 at 02:39

  seouzmani.info yu gerek r10 dan gerek wmaraci.com dan takip ediyorum ve çalışmalarını başarılı buluyorum.Sitemin Biraz daha hitlenmesiyle bende seouzmani.info ya sitemin iç ve dış seolarını yaptıracagım.

 • Onur
  1 Temmuz 2016 at 18:21

  Kurumsal firmalar için olmazsa olmaz diyebilirim. Seo uzmanı ise bu konuda iyi bir tercih olur. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz, başarılarınızın devamını dileriz.

 • Doğuşhan Balcı
  6 Temmuz 2016 at 16:21

  Su kaçağı tespiti yapan firmam için ilerleyen zamanlarda bu tarz bir hizmetten faydalanmak isterim. Kolay gelsin 🙂

 • Hotspot Shield
  9 Temmuz 2016 at 23:40

  Bu tarz işler için herhangi bir garanti verilmesi mantıklı mı? Yani biz garanti ile çalışmak istiyoruz ama kimi zaman seo firmaları kabul etmiyorlar.

 • Orhun
  13 Temmuz 2016 at 14:58

  R10 da gördüm, ordada sizi takip ediyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Yıldız Ergin
  4 Ağustos 2016 at 21:26

  Küçük – orta ölçekli bir firma sahibi olarak, SEO anlamında özellikle tek bir kelimeye odaklandığımız oluyor. Ancak bunu prestij için yapıyoruz, çünkü aynı sektörde yaklaşık 400 firma var. İlk sayfada çıkmak bu durumda büyük bir avantaj. Müşterilerimiz bize çok farklı yerlerden ulaşabiliyor aynı zamanda.

 • Pmyo
  30 Kasım 2016 at 22:51

  Çok faydalı bilgiler vermişsiniz hocam emeğinize sağlık

Post a Comment